W najnowszym wydaniu:

01
Warszawska Gazeta 04/2023

COVID-19: globalna operacja finansowa

CO NAS CZEKA? Permanentny dodruk pieniędzy. W zamian za nie lichwiarze otrzymają konkretne dobra – ziemię, zasoby geologiczne, zakłady produkcyjne, nieruchomości osób prywatnych, pracę ludzką. Przejęta w ten sposób własność stanie się bazą, na której zbudowana zostanie nowa rzeczywistość, z ludźmi jako pariasami pozbawionymi jakiegokolwiek wpływu na swoje życie.


– „Zjawiska Covid-19 nie można zrozumieć bez wiedzy o tym, że w latach 2019-2020 nastąpiło, nietransmitowane w telewizji, bezprecedensowe załamanie finansowe zagrażające całemu światowemu systemowi płatności. Historia pandemii Covid-19 nie ma większego sensu, gdy patrzy się na nią przez pryzmat zdrowia, bezpieczeństwa i nauki. Jednak, gdy patrzy się przez pryzmat pieniędzy, władzy, kontroli i transferu bogactwa, wszystko układa się w sensowną całość. Blokady, obowiązkowe kagańce, dystans antyspołeczny i mnóstwo dodatkowych środków nie przyczyniły się do ochrony ani poprawy zdrowia publicznego – nigdy nie zostały do tego zaprojektowane”, pisze Michael Bryant, publicysta Off-Guardian. Zaprojektowano je do zupełnie czegoś innego. Do wprowadzenia nowego ładu światowego, o którym kilka dni temu w Davos znów rozmawiali przywódcy państw. W tym PAD oraz premier Mateusz Morawiecki, wybitny specjalista od zupełnie nowych ładów.
Sztuczny konstrukt?
Na stronie The Daily Sceptic pojawił się artykuł pióra Willa Jonesa, w którym autor przedstawia dowody na to, że „koronawirus pojawił się gdzieś w drugiej połowie 2019 r., po czym w ciągu jesieni i zimy rozprzestrzenił się na całym świecie”. Nie był on naturalny, ale sztucznie zaprojektowany, a zatem albo wyciekł z laboratorium, albo został wypuszczony, stwierdza Jones, stawiając następnie pytanie: „Kto był zaangażowany w badania, w wyniku których powstał wirus, i kto umożliwił przedostanie się patogenu do populacji ludzkiej?”. Pytanie pozostało bez odpowiedzi.

Czy dalsza część cytowanego na wstępie materiału opublikowanego w Off-Guardian pomoże rozjaśnić zagmatwaną, od samego początku i w sposób celowy, sytuację? Michael Bryant nie ma wątpliwości odnośnie do tego, że „pandemia” wybuchła nie z przyczyn medycznych, ale politycznych i gospodarczych. A skoro tak, to może jej przyczyna – „śmiertelny wirus” – pojawiła się, w jakimś laboratorium, na zamówienie czynników wyższych? Może pochodzenie SARS-CoV-2 jest „antropogeniczne”?