W najnowszym wydaniu:

01
Warszawska Gazeta

LEWACKA SZCZUJNIA ATAKUJE

Wiele wskazuje także na to, że pomimo wyszydzania Polski stała się ona wzorem dla świata, który dostrzegł, że jej postawa wobec wojny na Ukrainie wypływa jednak z chrześcijańskich wartości i nauczania wielkich przywódców duchownych, a nie z mazania kredą po chodnikach. Ktoś uznał, że trzeba zniszczyć źródło siły Polaków. Sprawa jest poważna, skoro posłużyły do tego „dowody” odrzucone nawet przez komunistyczną bezpiekę, nie wahającą się mordować księży.

Opozycja chyba już zdała sobie sprawę, że wybory ma przegrane, bo wraz ze swoimi mediami rozszczekała się, jak dawno nie szczekała. Gdy patrzy się na skalę ataku, można śmiało zakładać, że mamy do czynienia z prawdziwą bitwą dobra ze złem. Awangardą został niezawodny w takich przypadkach TVN ze swoim „dokumentem” pt. „Franciszkańska 3”, będącym kolejną częścią ataków stacji na papieża Jana Pawła II, i tym razem – na kardynała Adama Sapiehę, metropolitę krakowskiego w latach 1911-1951. TVN do tego stopnia przekroczył wszelkie granice.

1 Szokujące oskarżenia wobec legendy Kościoła w Polsce. Ks. Isakowicz o „poważnym błędzie”, https://www.salon24.pl/newsroom/1 286 692,oskarzenia-wobec-legendarnego-kardynala-wywolaly-szok-ksiadz-isakowicz-zauwaza-wazna-rzecz