W najnowszym wydaniu:

01
Warszawska Gazeta

ODLOT ROMANA. Czy jest na pokładzie lekarz?

Jarosław Kaczyński ma bezpośredni kontakt do Putina, film TVN o papieżu powstał jako prowokacja PiS, a jeśli partia ta wygra po raz trzeci, to będzie gwałcić, rabować i zabijać – ogłosił rozdygotany emocjonalnie mecenas Roman Giertych.

„To, że Kaczyński ma bezpośredni kontakt z Putinem (nie tylko przez Orbana), to wiem na pewno, bo sam mi to przed laty mówił. Te kontakty z pewnością były uruchomione. Pewnie na to też liczył Orban, że uzyska kawałek Ukrainy (nawet jako twór pozornie niezależny) i na fali patriotycznego wzmożenia znowu wygra wybory”, oświadczył Roman Giertych rok temu (5 marca 2022/Facebook) i aż dziw, że wprost nie oznajmił, że po prostu Putin zaatakował Ukrainę na polecenie Jarosława Kaczyńskiego. Za to po ataku TVN na naszego papieża Jana Pawła II, mecenas oznajmił co innego. W programie „dziennikarza” Tomasza Lisa, odkrył, kto stał za filmem, który postawił
na nogi całą Polskę. Jak to mówią młodzi, „peron odjechał” mecenasowi tak bardzo, że warto obszernie zacytować fragment rozmowy obu panów: