W najnowszym wydaniu:

01
Warszawska Gazeta

Czas covidowych rozliczeń

Propagandyści masowego podawania zastrzyków covid miesiącami podważali wysuwaną przez biologów tezę, że materiał genetyczny ze szczepiennego mRNA zostaje przepisany w komórkach zaszczepionych osób do matrycy genowej DNA. Tymczasem szwedzkie badanie dowiodło, że w ludzkich komórkach zachodzi odwrotna transkrypcja wirusowego mRNA ze szczepionek do DNA. Ponieważ ten mRNA koduje produkcję bardzo toksycznego, prozapalnego białka kolca koronawirusa, komórki zaszczepionych osób stają się fabrykami tej toksyny prawdopodobnie do końca życia.1 Organizm sam stanowi więc dla siebie stałe zagrożenie.
W tej sytuacji rodzi się pytanie o ogromną liczbę nadmiarowych zgonów, szczególnie młodych osób, obserwowaną w krajach, w których wiele osób przyjęło zastrzyki covid.2


Nowe nadmiarowe zgony

W Polsce zaszczepiło się przynajmniej jedną dawką prawie 60 proc. obywateli. W porównaniu z krajami o ponad 90 proc. wszczepienia to i tak niewiele. Może dlatego obecnie nie obserwuje się u nas dużej liczby tak szokujących przypadków nadmiarowych zgonów, jak ma to miejsce na Zachodzie. Tym niemniej, dane z GUS (wykres poniżej) pokazują, że na początku roku 2022 miały miejsce tysiące nadmiarowych zgonów, czasowo skorelowanych ze szczepieniami (niebieska linia). Potem te liczby malały, drugi niewielki szczyt zgonów wystąpił w tygodniach 36-43, a obecnie liczby zgonów są na poziomie tych z lat przedcovidowych 2018 i 2019. Zbieg nadmiarowych zgonów z czasem podawania szczepionek nie został zbadany, ale nie znaczy to, że nie powinien być badany. Wręcz odwrotnie.

Za pocieszające można uznać, że w USA jak i w innych krajach zachodnich naukowcy, lekarze, prawnicy, a także politycy i społeczeństwa coraz odważniej zabierają się za badanie i analizowanie pandemii oraz następstw działań podejmowanych w jej trakcie oraz domagają się surowych kar dla polityków, karteli farmaceutycznych, naukowców i lekarzy, którzy przez ponad 2 lata z premedytacją fałszowali naukę, kłamali i promowali szczepienia.


Kto zakazał leczenia


Od początku pandemii covid znane były bezpieczne leki (hydrochlorochina, ivermektyna, amantadyna), które skutecznie leczyły tę chorobę, ale establishment medyczny, farmaceutyczny i rządów blokował ich stosowanie oraz prześladował lekarzy, którzy ratowali życie chorych. Zamiast leczenia, promowali covidowe szczepionki, o których praktycznie nic nie było wiadomo, poza tym, że były nieprzebadane.
Pojawiły się relacje, że zdarzało się, iż w pudełkach z tymi preparatami znajdowały się ulotki zawierające całkowicie puste strony. Tymczasem ludzi nakłaniano do podpisywania „świadomej zgody” na szczepienia, opierając się wyłącznie na kłamliwych zapewnieniach firm farmaceutycznych i skorumpowanych medycznych urzędników, twierdzących, że są one „bezpieczne i skuteczne”.


Po co były szczepienia


Dziś coraz bardziej jasne staje się, że zmasowana kampania szczepień była zaplanowaną wiele lat wcześniej globalną akcją zmierzającą do depopulacji i generowania wielkich zysków dla koncernów farmaceutycznych, polityków, oraz pozbawionego wiedzy, uczciwości i sumienia establishmentu medycznego. Według bazy VAERS w USA i Europie po tych szczepieniach zmarło ponad 3 miliony ludzi. Osobom anglojęzycznym polecam obejrzenie dyskusji naukowców, lekarzy i polityków nt. toksyczności oraz katastrofalnych skutków masowych szczepień covidowych, która właśnie odbyła się w Senacie USA.
Na podstawie setek badań oraz milionów danych wskazujących na silnie okaleczające i zabójcze działanie preparatów covid, eksperci domagają się natychmiastowego zaprzestania ich stosowania.3 Co więcej, Kongres USA właśnie zablokował nakaz szefa Pentagonu, by przymusowo szczepić żołnierzy, bowiem lekarze, którzy badali zaszczepionych wojskowych, zaalarmowali, iż nagminnie stają się oni niezdolnymi do służby, co godzi w potencjał bojowy armii.
Po dwóch latach szaleństwa, świat zaczyna się budzić. Ludzie stawiają pytania i żądają odpowiedzi. Ludzie żądają rozliczenia i ukarania winnych nadmiarowych zgonów, zniszczenia gospodarki, wywołania światowego kryzysu. Nie pozwolą się dłużej oszukiwać. Nadchodzi czas rozliczeń.


1 https://www.mdpi.com/1467-3045/44/3/73
2 https://www.thegatewaypundit.com/2022/11/shock-report-executive-ed-dowd-actuaries-continue-see-elevated-millennial-deaths-year-since-introduction-forced-vaccines-36-august/
3 https://banned.video/watch?id=639135a715b39a0e1d21eaf0

Źródła:
https://www.mdpi.com/1467-3045/44/3/73
https://www.thegatewaypundit.com/2022/11/shock-report-executive-ed-dowd-actuaries-continue-see-elevated-millennial-deaths-year-since-introduction-forced-vaccines-36-august/
https://banned.video/watch?id=639135a715b39a0e1d21eaf0