W najnowszym wydaniu:

01
Warszawska Gazeta

Kroniki tygodniowe: ziarna i plewy

Komunizm w Europie upadł jak kot – na cztery łapy. W Polsce przeistoczył się w postkomunizm, a teraz przeobraża się w europejski neomarksizm kulturowy. Natomiast w Rosji przekształcił się w postsowiecki imperializm.

Tomasz Grodzki kryjący się za immunitetem przed zarzutami o przyjęcie korzyści majątkowej, czyli mówiąc prościej – łapówkarstwo. Sąd przyznający wysokie zadośćuczynienie dla wulgarnej i agresywnej działaczki opozycji, znanej z obrażania funkcjonariuszy policji. Mimo siedmiu lat rządów Zjednoczonej Prawicy – w takiej właśnie Polsce żyjemy.

Prokuratura Krajowa twierdzi: „Jak wynika z ustaleń postępowania, korzyści majątkowe w postaci pieniędzy w złotówkach i dolarach – w wysokości od 1500 do 7000 zł – lekarz (Tomasz Grodzki) przyjmował w kopertach. W zamian zobowiązywał się do osobistego przeprowadzenia operacji lub ich szybkiego wykonania, a także do zapewnienia dobrej opieki lekarskiej. Tomasz Grodzki usłyszeć ma cztery zarzuty przyjęcia korzyści majątkowych – w latach 2006, 2009 i 2012 r.”.